Kantinediensten 2019

Iedereen moet zelf in de gaten houden dat je aan de beurt bent voor een kantinedienst. Dat er gebeld of gemaild wordt is een extra herinne­ring, maar als je niet gebeld/gemaild wordt, is dit geen reden om niet te komen.

Je mag onderling ruilen met kantinediensten, maar je blijft wel altijd zelf verantwoordelijk voor deze ruil. Je kunt er geen rechten aan ontlenen. Dus als degene die met je geruild heeft niet komt opdagen is dit de verant­woordelijkheid van jezelf.

Bij het niet komen opdagen voor een kantin­edienst krijg je een boete van € 25,-.
Ook wordt er een nieuwe dienst aangewe­zen of verhuist deze mee naar het volgende seizoen. Als je verhinderd bent, dien jezelf voor ver­vanging te zorgen. Er zijn leden, die voor een vergoeding voor je willen waarnemen. Hier heeft de kantinecommissie geen bezwaar tegen, maar ze bemoeit zich niet met de hoogte van deze vergoeding.

Zorg dat je op tijd bent om je dienst te draaien. Voor anderen is het vervelend als men moet wachten.

 

maandag  22 juli 2019 09:30 – 12:30 TD
 22 juli 2019 19:30 – 23.00 Hanneke Butter
dinsdag  23 juli 2019 09:30 – 12:30 Ida Kraakman
 23 juli 2019 19:30 – 23.00 Hans van Assem
woensdag  24 juli 2019 09:30 – 12:30 TD
donderdag  25 juli 2019 09:30 – 12:30 Jannie Stekelenburg
 25 juli 2019 19:30 – 23.00 John Wittebrood
vrijdag  26 juli 2019 09:30 – 12:30 Marieke Bas
maandag  29 juli 2019 09:30 – 12:30 TD
 29 juli 2019 19:30 – 23.00 Pieter Boontjes
dinsdag  30 juli 2019 09:30 – 12:30 Marieke Bas
 30 juli 2019 19:30 – 23.00 Kees Boots
woensdag  31 juli 2019 09:30 – 12:30 TD
donderdag  01 augustus 2019 09:30 – 12:30 Ida Kraakman
 01 augustus 2019 19:30 – 23.00 Dirk Delis
vrijdag  02 augustus 2019 09:30 – 12:30 Gerrit Jan Ludding
maandag  05 augustus 2019 09:30 – 12:30 TD
 05 augustus 2019 19:30 – 23.00 Dirk Delis
dinsdag  06 augustus 2019 09:30 – 12:30 Gerrit Jan Ludding
woensdag  07 augustus 2019 09:30 – 12:30 TD
donderdag  08 augustus 2019 09:30 – 12:30 Jannie Stekelenburg
 08 augustus 2019 19:30 – 23.00 Kees Boots
vrijdag  09 augustus 2019 09:30 – 12:30 John Wittebrood
maandag  12 augustus 2019 09:30 – 12:30 TD
 12 augustus 2019 19:30 – 23.00 Marcel Flick
dinsdag  13 augustus 2019 19:30 – 23.00 Jan Zwaard
woensdag  14 augustus 2019 09:30 – 12:30 TD
donderdag  15 augustus 2019 09:30 – 12:30 Jannie Stekelenburg
 15 augustus 2019 19:30 – 23.00 Jan Zwaard
vrijdag  16 augustus 2019 09:30 – 12:30 Sander Houtenbos
zaterdag  17 augustus 2019 09:00 – 12.30 Paul Druyven
maandag  19 augustus 2019 09:30 – 12:30 TD
 19 augustus 2019 19:30 – 23.00 Dylan Teeling
dinsdag  20 augustus 2019 09:30 – 12:30 Margo de Wit
 20 augustus 2019 19:30 – 23.00 Jan Zwaard
woensdag  21 augustus 2019 09:30 – 12:30 TD
donderdag  22 augustus 2019 09:30 – 12:30 Marielle Top
 22 augustus 2019 19:30 – 23.00 Jan Bakker
vrijdag  23 augustus 2019 09:30 – 12:30 Sonja Vestering
zaterdag  24 augustus 2019 09:00 – 12.30 Fred Bakker
zondag  25 augustus 2019 09:00 – 12.30 Kay Jonker
maandag  26 augustus 2019 09:30 – 12:30 Carla Naus
 26 augustus 2019 19:30 – 23.00 Rene Bakker
dinsdag  27 augustus 2019 19:30 – 23.00 Goris de Man
woensdag  28 augustus 2019 09:30 – 12:30 Iris Arntzen
 28 augustus 2019 19:30 – 23.00 Toon van Tiel
donderdag  29 augustus 2019 09:30 – 12:30 Marielle Top
 29 augustus 2019 19:30 – 23.00 Hans van Assem
vrijdag  30 augustus 2019 09:30 – 12:30 Joke de Leeuw
 30 augustus 2019 19:30 – 23.00 Steven Rietveld
zaterdag  31 augustus 2019 09:00 – 12.30 Nico van Langen
 31 augustus 2019 16:00 – 19.30 Kees Hoogeboom
zondag  01 september 2019 09:00 – 12.30 Bo Plomper
maandag  02 september 2019 09:30 – 12:30 Frits Planken
 02 september 2019 19:30 – 23.00 Gerard Kos
dinsdag  03 september 2019 09:30 – 12:30 Nel Beemsterboer
 03 september 2019 19:30 – 23.00 Patrick Terwal
woensdag  04 september 2019 09:30 – 12:30 Koos de Witte
 04 september 2019 19:30 – 23.00 Menno Spaander
donderdag  05 september 2019 09:30 – 12:30 Hartmut Garling
 05 september 2019 19:30 – 23.00 Frank Blom
vrijdag  06 september 2019 09:30 – 12:30 Sonja Vestering
 06 september 2019 19:30 – 23.00 Tom Plomper
zaterdag  07 september 2019 09:00 – 12.30 Jeroen Stam
 07 september 2019 12:30 – 16.00 Hans Louwe
 07 september 2019 12:30 – 16.00 Jeroen Stam
 07 september 2019 16:00 – 19.30 Mark van Ierssel
 07 september 2019 16:00 – 19.30 Jeroen Stam
 07 september 2019 19:30 – 23:00 Erik Boekel
 07 september 2019 19:30 – 23:00 Mark van Ierssel
zondag  08 september 2019 09:00 – 12.30 Betsie Kos
 08 september 2019 12:30 – 16.00 Paul Stoop
 08 september 2019 12:30 – 16.00 Inge Nannes
 08 september 2019 16:00 – 19.30 Sharon Haker-Mul
 08 september 2019 16:00 – 19.30 Paul Stoop
 08 september 2019 19:30 – 23:00 Sharon Haker-Mul
 08 september 2019 19:30 – 23:00 Fons Wittebrood
maandag  09 september 2019 09:30 – 12:30 Anja Plomper
 09 september 2019 19:30 – 23.00 Ben Louter
dinsdag  10 september 2019 09:30 – 12:30 Joke de Leeuw
 10 september 2019 19:30 – 23.00 Dick Blokker
woensdag  11 september 2019 09:30 – 12:30 Frits Planken
 11 september 2019 19:30 – 23.00 Pieter Boontjes
donderdag  12 september 2019 09:30 – 12:30 Hartmut Garling
 12 september 2019 19:30 – 23.00 Hans Louwe
vrijdag  13 september 2019 09:30 – 12:30 Corrie Huyg
 13 september 2019 19:30 – 23.00 Patrick Terwal
zaterdag  14 september 2019 09:00 – 12.30 Johan Leek
 14 september 2019 12:30 – 16.00 Richard Leeman
 14 september 2019 12:30 – 16.00 Johan Leek
 14 september 2019 16:00 – 19.30 Richard Leeman
 14 september 2019 16:00 – 19.30 Mike Leeman
 14 september 2019 19:30 – 23:00 Richard Leeman
 14 september 2019 19:30 – 23:00 Mike Leeman
zondag  15 september 2019 09:00 – 12.30 Jan Kooge
 15 september 2019 12:30 – 16.00 Robin Haker
 15 september 2019 12:30 – 16.00 Jan Kooge
 15 september 2019 16:00 – 19.30 Erik Kaandorp
 15 september 2019 16:00 – 19.30 Robin Haker
 15 september 2019 19:30 – 23:00 Robin Haker
 15 september 2019 19:30 – 23:00 Erik Kaandorp
maandag  16 september 2019 09:30 – 12:30 Chantal Huyg
 16 september 2019 19:30 – 23.00 Marcel Hoede
dinsdag  17 september 2019 09:30 – 12:30 Marcel Flick
 17 september 2019 19:30 – 23.00 Peter van der Waal
woensdag  18 september 2019 09:30 – 12:30 Iris Arntzen
 18 september 2019 19:30 – 23.00 Marc Zwart
donderdag  19 september 2019 09:30 – 12:30 Frits Planken
 19 september 2019 19:30 – 23.00 Pieter Boontjes
vrijdag  20 september 2019 09:30 – 12:30 Gatha Zoon
 20 september 2019 19:30 – 23.00 Theo Zoon
zaterdag  21 september 2019 09:00 – 12.30 Gatha Zoon
 21 september 2019 16:00 – 19.30 Jos Stigt
 21 september 2019 19:30 – 23:00 Hilles Pot
zondag  22 september 2019 09:00 – 12.30 Gatha Zoon
 22 september 2019 12:30 – 16.00 Theo Zoon
maandag  23 september 2019 19:30 – 23.00 Ron Top
dinsdag  24 september 2019 09:30 – 12:30 Nel Beemsterboer
 24 september 2019 19:30 – 23.00 Theo Zoon
woensdag  25 september 2019 09:30 – 12:30 Wendy Jonker
 25 september 2019 19:30 – 23.00 Nico van Assem
donderdag  26 september 2019 09:30 – 12:30 Hartmut Garling
 26 september 2019 19:30 – 23.00 Marcel Hoede
vrijdag  27 september 2019 09:30 – 12:30 Wendy Jonker
 27 september 2019 19:30 – 23.00 Marcel Hoede
zaterdag  28 september 2019 09:00 – 12.30 Joost Kraakman
 28 september 2019 16:00 – 19.30 Hanneke Butter
zondag  29 september 2019 09:00 – 12.30 Chris Druyven
 29 september 2019 12:30 – 16.00 Puck van de Vliet
maandag  30 september 2019 09:30 – 12:30 Joke de Leeuw
 30 september 2019 19:30 – 23.00 Patrick Terwal
dinsdag  01 oktober 2019 19:30 – 23.00 Gerard Kos
vrijdag  04 oktober 2019 09:30 – 12:30 Carla Naus
zaterdag  05 oktober 2019 09:00 – 12.30 Chris Druyven
 05 oktober 2019 12:30 – 16.00 Daphne Jongejan
zondag  06 oktober 2019 09:00 – 12.30 Ellen Bakker
 06 oktober 2019 12:30 – 16.00 Patricia van Duin
maandag  07 oktober 2019 09:30 – 12:30 Margo de Wit
 07 oktober 2019 19:30 – 23.00 Dylan Teeling
dinsdag  08 oktober 2019 19:30 – 23.00 Damién Stigt
zaterdag  12 oktober 2019 09:00 – 12.30 Valerie Peeck
 12 oktober 2019 12:30 – 16.00 Chris Schotvanger
zondag  13 oktober 2019 09:00 – 12.30 Anouk Butter
 13 oktober 2019 12:30 – 16.00 Petra Hoexum
maandag  14 oktober 2019 09:30 – 12:30 Margo de Wit
 14 oktober 2019 19:30 – 23.00 Adrie Louter
dinsdag  15 oktober 2019 19:30 – 23.00 Ruud Pronk
zaterdag  19 oktober 2019 09:00 – 12.30 Chris Druyven
 19 oktober 2019 12:30 – 16.00 Gert Jan de Jong
 26 oktober 2019 09:00 – 12.30 Gerrit Jan Ludding
 26 oktober 2019 12:30 – 16.00 Dick Blokker